Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zachodnia 93

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z administracją budynków teatru,

  • ubezpieczenie majątku, pojazdów oraz OC Teatru,

  • zagadnienia związane z wynajmem lokali, pomieszczeń użytkowych w obiektach teatru, naliczanie świadczeń

  • nadzór i organizowanie ochrony osób i mienia teatru

  • przygotowywanie i przeprowadzanie przetargów zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań poniżej wartości wskazanej w ustawie PZP (rozeznanie rynku, zapytania ofertowe),

  • sporządzanie sprawozdań i planów w zakresie przewidzianym ustawą PZP,

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych dla twórców, aktorów gościnnych oraz innych umów (poza umowami o pracę), we współpracy z radcą prawnym teatru,

  • prowadzenie rejestrów umów,

  • prowadzenie rejestru pieczęci,

  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji druków ścisłego zarachowania,

  • zapewnienie ciągłości umów serwisowych, konserwacyjnych i usługowych (np. medycyna pracy, karty sportowe, obsługa prawna itp.),

  • zlecanie i rozliczanie zakupów biurowych

  • prowadzenie spisu zarządzeń Dyrektora

  • ścisła współpraca z Dyrekcją, radcą prawnym, sekretariatem, koordynatorem ds. artystycznych, działem księgowości, kierownikiem ds. gospodarczych oraz kierownikiem działu technicznego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata

  • bardzo dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • obsługa komputera (Office)