Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ATVteam.pl Michał Szczurtek

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + delegacje

Ustronna 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zadania administracyjno-biurowe związane z bieżącą działalnością firmy, w tym za:

- Koordynację pracy biura i serwisu

- Ewidencjonowanie sprzedaży i prowadzenie magazynu

- Zarządzanie dokumentacją i przepływem informacji

- Kontakt z kluczowymi Klientami

- Koordynację wyjazdów, rajdów etc.

- Tworzenie treści marketingowych

Chętnie poznamy Twoje mocne strony i postaramy się wykorzystać je w Twojej pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i pracy w zespole

  • Dokładność i samodzielność

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność

  • Znajomość podstaw księgowości w JDG

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive i/lub travel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w małej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Luźną atmosferę pracy i brak nudy.

  • Możliwość uczestniczenia w wyjazdach, zlotach, rajdach w Polsce i na całym świecie.

O nas

Działamy w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy jedynym dealerem marki Polaris w woj. łódzkim. Sprzedajemy quady, pojazdy UTV i pojazdy młodzieżowe.

Zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów i części oraz serwisowaniem tych pojazdów. Przygotowujemy pojazdy do motorsportu. Sami też ścigamy się w rajdach terenowych. Organizujemy wyjazdy z Klientami.

Firma zrodzona z pasji do motoryzacji, w której udaje się połączyć pracę z hobby i przyjemnością. Panuje u nas luźna atmosfera, choć zdążą się nam od czasu do czasu działać pod presją czasu. Nie ma za to u nas korpociśnienia. Każdy wie co ma robić i nikt nad nikim nie stoi.

Nie mamy owocowych czwartków :(