Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DAN POLSKA sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie biura w realizacji bieżących zadań

  • Prowadzenie komunikacji między biurem a pracownikami firmy

  • Realizacja zadań związanych z administracją i rozwojem firmy

  • Zarządzanie obrotem dokumentów w firmie

  • Wsparcie procesów działu administracji

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do działania i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami Google i pakietem MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenia

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę

  • Pracę w gronie wspierających się ludzi

  • Przejrzyste warunki umowy i zatrudnienia

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Panel Poleceń Pracowniczych

  • Dostęp do aplikacji do nauki języków (Angielski, Niemiecki, Hiszpański do wyboru)

O nas

Dołącz do DAN Energy i bądź częścią dynamicznie rozwijającej się firmy!

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Cechuje nas Dokładne wykonanie, Ambitne podejście i Niezawodność naszych instalacji.

Jesteśmy firmą, w której bardzo ważne są pozytywne relacje. Każdy jest dla nas ważny - jako część zespołu, jako pracownik, jako człowiek. Zadbamy więc o to, abyś szybko poczuł tę atmosferę i miał możliwość wykorzystać to co w Tobie najlepsze. Oferujemy pełne wsparcie w realizacji Twoich zadań oraz możliwość podnoszenia kompetencji.