Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

PAWFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa biura, administracja:
  • wystawianie faktur
  • ewidencja faktur kosztowych
  • obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych
  • organizacja spotkań z klientami
  • organizacja szkoleń
  • obsługa i organizacja zapytań ofertowych
  • Marketing:
  • uzupełnianie bazy danych
  • poszukiwanie nowych klientów za pomocą mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
  • poszukiwanie potencjalnych klientów (stony www, bazy danych, media społecznościowe)
  • edycja stron www, redagowanie tekstów
  • edycja strony - przygotowywanie grafik, zamieszczanie ich na stronie www
  • tworzenie newsletterów

Nasze wymagania

  • Umiejętności:
  • MS Office
  • podstawowa znajomość programów do edycji grafiki, chęć ich nauki
  • Znajomość języków:
  • język angielski w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację w formie pisemnej i ustnej
  • Cechy charakteru:
  • skrupulatność
  • dobra samoorganizacja
  • umiejętność samodzielnego pokonywania trudności
  • otwartość w komunikacji

O nas

PAWFORM Sp. z o.o. jest firmą od 15 lat działającą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W obszarach rozwoju produktów oraz narzędzi oferujemy klientom usługi związane, projektowaniem i rozwojem wyrobów z tworzyw sztucznych, projektowaniem i budową form wtryskowych. Od ponad 8 lat, jesteśmy partnerem firmy Coretech (z siedzibą w Tajwanie) w zakresie sprzedaży i wdrożeń oprogramowania Moldex3D, wiodącego oprogramowania do symulacji wtrysku tworzyw sztucznych.

Wśród naszych klientów są firmy z Polski, Niemiec, Austrii czy Wielkiej Brytanii. W zakresie budowy form wtryskowych współpracujemy z partnerami z Polski, Chin oraz Portugali.

Do siedziby naszej firmy, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za organizację naszego biura, działania marketingowe oraz będzie wspierała organizacyjnie prowadzone projekty.

Poniżej przedstawiamy zakres obowiązków, ważniejsze od posiadanych umiejętności jest chęć ich zdobycia i chęć do pracy. Jeżeli potencjalny nie ma doświadczenia we wszystkim co jest opisane poniżej, chętnie przeszkolimy we wszystkim co jest potrzebne na tym stanowisku.

Pracownik administracyjno-biurowy, Łódź