Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Good Think

4 0005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Good Think

plac Zwycięstwa 2

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie dostępności funduszy unijnych oraz innych zewnętrznych źródeł finansowania

  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie EFS (i innych) oraz weryfikacja wniosków pod względem formalnym, finansowym i merytorycznym

  • Obsługa procesów aplikowania (składanie wniosków, przygotowywanie negocjacji / odwołań, obsługa generatorów i programów służących wypełnianiu wniosków, przygotowywanie pism, etc.)

  • Prowadzenie kontaktu z przedstawicielami instytucji wdrażających środki unijne oraz klientami

  • Przygotowywanie analiz i opracowań o charakterze społecznym, ekonomicznym, marketingowym oraz dotyczących kapitału ludzkiego

  • Obowiązki biurowo-administracyjne wynikające z realizacji powyższych obowiązków merytorycznych

Nasze wymagania

  • Dotychczasowe wysokie zaangażowanie w rozwój zawodowy / naukę / projekty studenckie / aktywność sportową / aktywność kulturalną / działalność charytatywną - potwierdzone znaczącymi osiągnięciami

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Wysoka kultura osobista

  • Staranne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub autorstwo / znaczący udział w przygotowaniu wniosków, które zostały wybrane do dofinansowania w ramach konkursów EFS

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie - docelowo na stałe

  • Work-life balance

  • Atrakcyjne dodatki (np. dofinansowanie stroju służbowego / vouchery SPA / konsultacje ze stylistą / fizjoterapeutą)

  • Pakiet społeczno-kulturalny (wyjścia do kina / teatru / na koncerty etc.)

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia

  • Możliwości awansu pionowego i poziomego

  • Wsparcie merytoryczne

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Udział w inicjatywach dobroczynnych

O nas

Good Think Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi doradztwa biznesowego i edukacyjnego. Głównym obszarem naszej działalności jest pozyskiwanie środków na realizację projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Wierzymy, iż dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz najwyższej jakości obsłudze klienta jesteśmy w stanie w pełni sprostać stawianym przed nami zadaniom. W przeciągu ostatnich 7 lat pozyskaliśmy kilkaset milionów złotych na realizację niemal 300 projektów z obszaru rynku pracy i aktywizacji społecznej, w których wsparciem objęto ponad 20 000 osób w całej Polsce. Wysoka skuteczność i dotychczasowe osiągnięcia pozwalają nam zaliczać się do grona liderów branży funduszy unijnych w kraju.

W naszej pracy dążymy do budowania trwałych relacji biznesowych opartych na obustronnych korzyściach i wzajemnym zaufaniu. Dlatego też obsługiwane przez nas podmioty to w większości klienci, z którymi współpracujemy od wielu lat. Jednocześnie nowi klienci trafiają do nas przede wszystkim w wyniku otrzymanych rekomendacji i marketingu szeptanego, co stanowi dla nas dowód najwyższego uznania. Dużą satysfakcję daje nam możliwość dzielenia się osiąganymi zyskami z organizacjami wspierającymi osoby w trudnym położeniu, w tym m.in. kobiety doświadczające przemocy domowej.

Identyczne wartości towarzyszą nam wewnątrz organizacji. Stawiamy na rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań. Wkładamy dużo energii i zaangażowania zarówno w funkcjonowanie i rozwój naszej firmy, jak również w tworzenie przyjaznej atmosfery pracy. Dużo dajemy od siebie i tego samego oczekujemy od nowych pracowników. Jednocześnie dążymy do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym oraz do tego, by obowiązki zawodowe nie były przykrą koniecznością, lecz stanowiły wyzwania dające satysfakcję.

Obecnie przygotowujemy się do rozpoczęcia nowej perspektywy budżetu unijnego oraz kolejnego etapu w rozwoju naszej firmy. Poszukujemy rzetelnych, odpowiedzialnych i ambitnych osób, które wesprą nas zarówno w dotychczasowych działaniach, jak i w rozwijaniu nowych zakresów świadczonych usług.

Dużym atutem przesyłanych aplikacji będzie dołączenie listu motywacyjnego, zawierającego informacje, dlaczego to właśnie w naszej firmie chciałabyś/chciałabyś pracować oraz dlaczego powinniśmy postawić właśnie na Ciebie.