Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KRYPTOTECH sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:30-16:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Północna 46

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych projektów;

  • Kontakt z potencjalnymi klientami (poprzez e-mail, telefon, facebook, linkedin);

  • Zarządzanie ofertami i treścią na portalach społecznościowych;

  • Analiza rynku produktów i konkurencji;

  • Zamawianie towarów oraz prowadzenie rozmów i negocjacji z dostawcami;

  • Tworzenie strategii sprzedażowych, rozwijanie kanałów sprzedaży;

  • Wystawianie faktur w programie Subiekt;

  • Inne bieżące prace biurowe;

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - min. B1;

  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excela);

  • Chęć oraz gotowość do rozwoju i szybkiego przyswajania nowej wiedzy;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Komunikatywność i otwartość;

  • Samodzielność;

  • Kreatywność;

  • Dokładność, sumienność;

  • Mile widziane:

  • Status studenta;

  • Znajomość programu Subiekt GT i Subiekt Nexo.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz wyników sprzedażowych;

  • Pracę na pełny etat;

  • Praca w trybie stacjonarnym;

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży;

  • Kursy i szkolenia;

  • Pracę w młodym, energicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

O nas

KRYPTOTECH to dynamicznie rozwijająca się firma w branży konopnej z dużym potencjałem rozwoju. W skład naszej grupy spółek wchodzą m. in. takie firmy jak Poland Coffee Shop, oraz sklep internetowy Cannamarket.pl.