Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Stryjewscy Nieruchomości Sp. z o.o.

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + prowizja

aleja Adama Mickiewicza 11

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy z klientami podażowymi (sprzedaż)

  • Prezentowanie nieruchomości klientom popytowym (potencjalni nabywcy)

  • Doprowadzenie do transakcji pomiędzy zainteresowanymi stronami

  • Do Twoich stałych czynności będzie należało:

  • Wyszukiwanie nieruchomości do zbycia oraz umawianie spotkań z klientami podażowymi

  • Prowadzenie oględzin nieruchomości, ustalanie warunków współpracy oraz uzyskiwanie zleceń pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości

  • Przygotowanie atrakcyjnych ogłoszeń nieruchomości oraz wdrażanie planów marketingowych

  • Aktywne polecanie nieruchomości w celu znalezienia nabywców

  • Obsługa nowych zapytań od klientów popytowych

  • Aktywne wyszukiwanie nieruchomości pożądanych przez klientów popytowych w ramach istniejących zleceń pośrednictwa w zakupie nieruchomości.

Nasze wymagania

  • (nie musisz spełniać wszystkich tych wymagań, ale mniej więcej odnajdywać się w tym co jest napisane poniżej):

  • Lubisz mieć wpływ na stan Twojego konta – kiedy zaczynałeś zarabiać własne pieniądze , większość Twoich rówieśników siedziała po uszy w kieszeniach swoich rodziców

  • Wolisz robić rzeczy dostatecznie dobrze i szybciej niż robić je super idealnie i przez to wolniej

  • Nie popełniasz dwa razy tego samego błędu. Po porażce odbudowujesz się mentalnie i idziesz dalej bogatszy o wnioski. Trudno Ci sobie wyobrazić ,że płaczesz w poduszkę bo „znowu to samo”.

  • Lubisz wyzwania – również w dyplomacji. Rozumiesz ,że często przeciwstawne interesy stron nie wykluczają porozumienia. Potrafisz oddzielać fakty od opinii i widzisz sprawy takimi jakie są.

  • Wyznajesz kulturę pracy – czyli najpierw robisz to , co ma być zrobione a potem idziesz się bawić – nie odwrotnie. Co równie istotne potrafisz świętować sukcesy i czasem nawet pamiętasz fragmenty swoich imprez.

  • Nie musisz być the best, numero uno ani „zwycięzcą” ale byłeś chociaż raz w top 3… - w czymkolwiek, kiedykolwiek osiągnąłeś coś, czym możesz się pochwalić i co dodatkowo świadczyłoby o tym ,że generalnie masz to coś co odróżnia tych „wanna be” od tych „be”.

  • Dogadujesz się z innymi ludźmi na tyle konkretnie , że zwykle to Ciebie wysyłano aby coś ustalić.

  • Lubisz ludzi i jednocześnie lubisz mieć wpływ poprzez inicjowanie różnych działań – obserwowanie z założonymi rękami jak rozwinie się sytuacja to raczej nie Twoja domena.

  • Wolisz sprzedawanie od podawania.

  • Jeżeli byłeś lub jesteś agentem nieruchomości i produkowałeś min. 2 nowe transakcje sprzedażowe na miesiąc czyli 24 transakcje rocznie – w sektorze mieszkań na rynku wtórnym.

  • Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w branży nieruchomości to nie szkodzi. Jesteśmy w stanie szybko i treściwie wdrożyć Cię w temat.

To oferujemy

-Wynagrodzenie nawet do 90% wygenerowanej prowizji!

-pełne wdrożenie do pracy

-wewnętrzne szkolenia doskonalące umiejętności

-sprawdzone metody działania

-wsparcie doświadczonego zespołu

-prace na najnowocześniejszych narzędziach marketingowych

Dlaczego warto?

- Jeśli słyszałeś, że agenci nieruchomości zarabiają bardzo dużo – to musisz wiedzieć ,że najczęściej to półprawda z fejsbuka. Jak chcesz ich poznać w realu to przyjdź do nas.

W ciągu kilku pierwszych miesięcy nauczysz się więcej u nas niż w 3 lata gdzie indziej – zakład??

-Wiesz kto kupuje najlepsze okazje nieruchomościowe na rynku? Najlepsi agencji – jeśli jesteś właściwą osobą to w ciągu 2 lat zarobisz na swój pierwszy biznes a jeśli dodatkowo masz jeszcze talent, to zrobisz ten biznes za odłożoną gotówkę, którą zarobisz sobie sam, u Nas!

-Będziesz częścią zespołu, który jest wspierający i serdeczny i który od siebie nawzajem sporo wymaga.

To co ?? Przekonamy się czy się nadajesz??

Jeśli powyższe zdanie znacznie „schłodziło” Twój entuzjazm i poczułeś paraliżujący strach przed oceną – to idź w pokoju.

Jeśli się uśmiechnąłeś/uśmiechnęłaś na myśl o wyzwaniu – wbijaj. Mamy wonne miejsca.

Do zobaczenia.