Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

FLYING ROSE NATALIA ZARĘBSKA

umowa o pracę
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Marcina Kasprzaka 6

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grafikiem pacjentów

  • zarządzanie grafikiem fizjoterapeutów

  • ustalanie grafiku pracy/przyjęć

  • obsługa system rezerwacji

  • kontakt bezpośredni i telefoniczny z pacjentami

  • ścisła współpraca z agencją marketingową

  • tworzenie filmów i zdjęć z terapii dla potrzeb marketingowych

  • nadzór nad projektami

  • aktywna sprzedaż i prowadzenie social mediów

Nasze wymagania

  • kreatywność

  • organizacja pracy

  • dobra pamięć i koncentracja

  • multi-zadaniowość

  • otwartość

  • wykształcenie fizjoterapetyczne będzie ogromnym atutem

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • podstawowe umiejętności graficzne

  • umiejętność pisania tekstów

To oferujemy

  • dobre warunki pracy

  • pracę w młodym fajnym zespole

  • klarowną ścieżkę rozwoju

  • możliwość szybkiego awansu

O nas

Rozpoczynamy działalność dużej poradni fizjoterapeutycznej z holistycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Chcemy wprowadzić usługi fizjoterapeutyczne na wyższy, dotąd nieznany poziom.

Szukamy managera recepcji, który będzie zarządzał placówką, a kolejnym etapem będzie rozbudowa sieci placówek.