Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CANNABIS VERA sp. z o.o.

  • Północna 46
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Północna 46

Łódź

Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży konopi siewnych / CBD.

W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko administracyjno-biurowe.

Oferujemy ciekawą i pełną nowych wyzwań pracę w młodym zespole.

Praca z nami to czysta przyjemność!

Opis stanowiska:

- współpraca i wspomaganie działu sprzedażowego

- obsługa korespondencji i obsługa kontrahentów

- sporządzanie różnego rodzaju dokumentów firmowych

- umawianie spotkań z kontrahentami i zarządzanie kalendarzem

- podstawowe prace księgowe takie jak fakturowanie, opisywanie wyciągów bankowych

- prace organizacyjne.

Wymagania:

- punktualność, dokładność

- biegła znajomość programów typu MS Office,

- dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętności interpersonalne

- znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

- status studenta do 26 roku życia

- prawo jazdy kat. B

- znajomość programów Subiekt GT, Nexo

Oferujemy:

- pracę w rozwojowej branży konopnej

- przyjazną atmosferę i wyjazdy firmowe

- możliwości rozwoju i awansu

- inwestycje w rozwój pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Ogłoszenie archiwalne