Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

INSTYTUT NAUK SPOŁECZNO-EKONOMICZNYCH sp. z o.o.

3 0004 000 brutto / mies.
  • Piotrkowska 55
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Piotrkowska 55

Łódź

Masz doświadczenie zawodowe lub dopiero zaczynasz pracę jako pracownik?

Może szukamy właśnie Ciebie?

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w działaniach z zakresu:

  • prowadzenia analiz społecznych i ekonomicznych,
  • realizacji projektów dotyczących rynku pracy,
  • aktywizowania osób zagrożonych ubóstwem,
  • przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu,
  • wspierania przedsiębiorczości.

Zakres zadań:

  • uczestnictwo w realizacji projektów unijnych o tematyce społecznej,
  • weryfikacja dokumentacji związanej z organizacją staży,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleń i ewidencji uczestników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów unijnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym i młodym zespole,
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne