Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjno-Biurowy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sapa Building Systems, jeden z wiodących europejskich dostawców aluminiowych systemów architektonicznych (systemów do wykonywania ścian osłonowych, dachów przeszklonych, okien i drzwi), właściciel dwóch brandów: Sapa i Wicona, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

     Zakres obowiązków:

    • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • zarządzanie korespondencją firmową
    • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego
    • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
    • organizowanie spotkań i podróży służbowych
    • wsparcie Kierownictwa oddziału w codziennych obowiązkach

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie;
    • doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych, doświadczenie na stanowisku sekretarki będzie dodatkowym atutem
    • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego
    • umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
    • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w znanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju

    Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres za pomocą:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"