Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"BIURO EKSPERTYZ SĄDOWYCH" sp. z o.o.

  • Budowlana 26, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Budowlana 26

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • wstępna analiza wpływającej do Biura dokumentacji medycznej;

  • utrzymywanie kontaktów z biegłymi z zakresu medycyny sądowej oraz pozyskiwanie nowych;

  • nadzór nad edytorską poprawnością wydawanych opinii;

  • nadzór nad obiegiem dokumentów w Wydziale Opinii Medycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (preferowane doświadczenie sektorach związanych ze służbą zdrowia);

  • biegła obsługa pakietu MS Office;

  • entuzjazm i energia w działaniu;

  • zdolność do pracy pod presją czasu, wielozadaniowość oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • duża samodzielność połączona z umiejętnością współpracy w zespole;

  • gotowość do pracy w terenie;

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • gruntowne przygotowanie do pracy pod okiem specjalistów;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika;

  • stabilność zatrudnienia - szukamy wyłącznie kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę;

  • pakiet medyczny.

O nas

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. jest największą we wschodniej Polsce instytucją specjalistyczną, która wydaje profesjonalne opinie sądowe oraz ekspertyzy z wielu dziedzin kryminalistyki. Zespół zaangażowanych pracowników będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój, osiąganie ambitnych celów i bezkompromisowe dążenie do prawdy, to klucz do naszego sukcesu. Aktualnie poszukujemy pracowników do szybko rozwijającego się zespołu Wydziału Opinii Medycznych