Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA NOTARIALNA IWONA MALIBORSKA-JURAK BEATA MAJDANIK s.c.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8.30-17.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • PRACA W SEKRETARIACIE W KANCELARII NOTARIALNEJ.

  • PROWADZENIE REPERTORIUM, KSIĄG BIUROWYCH, PRZYGOTOWYWANIE I WYSYŁANIE KORESPONDENCJI.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność, student II roku studiów prawniczych lub administracyjnych.

O nas

Prosimy tylko i wyłącznie oferty od osób studiujących zaocznie.