Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AGL Division Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w bieżącej pracy biura

  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych i transportowych

  • przygotowywanie danych do raportów i analiz

  • obsługa urządzeń biurowych

  • wsparcie procesu obsługi klienta

  • ewidencja wszelkich zdarzeń gospodarczych występujących w spółce

  • wystawianie faktur sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane)

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera (pakietu MS Office, szczególnie Excel)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość jęz. rosyjskiego (mile widziane)

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

Duża międzynarodowa firma spedycyjna oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji i logistyki, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy

Przewiń do profilu firmy