Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

3D-Path Precision Engineering

4 0005 500 brutto / mies.
  • Metalurgiczna 64a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Metalurgiczna 64a

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja, opisywanie, skanowanie i wprowadzanie faktur, dokumentów magazynowych do systemu workflow ERP

  • wyjaśnianie wszelkich niejasności, dotyczących faktur z kontrahentami,

  • archiwizacja dokumentów (w tym faktur i umów)

  • obieg dokumentacji controllingowej

  • tworzenie zestawień na potrzeby przełożonych

  • współpraca z biurem księgowym oraz urzędami

  • tworzenie zestawień finansowych, wizualizacji danych i innych plików na potrzeby przełożonych

  • tworzenie, wysyłka i archiwizacja miesięcznych informacji w celach podatkowych

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym zbieranie i kompletowanie ewidencji pracowniczej i urlopów

  • obsługa rozliczeń finansowych spółki (zarówno z kontrahentami, jak i pracownikami)

  • obsługa systemu bankowego w zakresie współpracy z biurem rachunkowym

  • udział w spotkaniach działowych i innych

  • udział w tworzeniu budżetu spółki

  • kontrola kosztów i ich optymalizacja

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe (najlepiej o profilu finansowym lub rachunkowym)

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność komunikowania się na różnych szczeblach organizacji

  • dyspozycyjność

  • dyskrecja, skrupulatność i dokładność

  • samodzielność działania

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie

  • Dużą samodzielność przy podejmowaniu decyzji, możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Udział w interesujących projektach

  • Możliwość awansu i rozwoju

  • Niekorporacyjną atmosferę i wspierające środowisko pracy

  • Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

  • Zapraszamy

  • 3D-Path Precision Engineering

O nas

Firma 3D-Path Precision Engineering specjalizuje się w obróbce skrawaniem . Dzięki wykorzystaniu najnowszych, cyfrowo sterowanych urządzeń CNC jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane elementy z zachowaniem dużej dokładności oraz powtarzalności.

Nasze doświadczenie pozwala na profesjonalne podejście do realizacji poprzez doradztwo w doborze materiału i rozwiązań technicznych. Zlecenia wykonujemy na podstawie rysunków technicznych lub w oparciu o wzorce, w ilościach jednostkowych lub dużych seriach.