Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr Brewczak

4 0006 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Długa 15

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dokumentacji pracowniczej,

  • analiza rentowności firmy,

  • planowanie pracy kierowców,

  • rozliczanie czasu pracy kierowców,

  • pozyskiwanie nowych pracowników,

  • przyjmowanie do pracy obcokrajowców,

  • marketing firmy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Word, Excel),

  • umiejętność obsługi sprzętu biurowego,

  • podstawowa znajomość przepisów kodeksu pracy,

  • zaangażowanie, kreatywność i samodzielność w działaniu,

  • chęć do zdobywania nowej wiedzy,

To oferujemy

  • pracę w prężnie działającym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • umowę o pracę,

  • darmowy parking,

O nas

Firma transportowa- przewozy pasażerskie.