Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

WEWORKOFFICE sp. z o.o.O firmie

  • Mariana Rapackiego 2
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WEWORKOFFICE sp. z o.o.

Mariana Rapackiego 2

Lublin

Firma WeWorkOffice zajmuje się tworzeniem przyjaznego środowiska pracy w biurze.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcia administracyjne biura
  • Opracowywanie i prowadzenie korespondencji z Klientami oraz kontrahentami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Sporządzanie wycen
  • Składanie zamówień i nadzór nad ich terminową realizacją
  • Planowanie oraz koordynacja dostaw i zamówień
  • Obsługa Klientów w Showroomie
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z partnerami biznesowymi polskimi i zagranicznymi
  • Wykonywanie innych obowiązków biurowo-administracyjnych

Wymagania

  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excell
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju
  • Udział w szkoleniach u naszych dostawców

Ogłoszenie archiwalne