Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjno-Biurowy

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działająca na rynku od 30 lat drukarnia specjalizująca się w produkcji dziełowej poszukuje osoby na stanowisko administracyjno-biurowe.

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • obsługa administracyjna;
    • obsługa telefoniczna;
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, współpraca z firmami kurierskimi i pocztą;
    • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze;
    • organizacja i obsługa spotkań;
    • bieżące wprowadzenie faktur;
    • kontrola wpływających dokumentów z firm zewnętrznych;
    • kompletowanie dokumentów do księgowości;
    • prowadzenie sprawozdawczości do GUS, ISBN;
    • rozliczanie czasu pracy pracowników i urlopów;
    • tworzenie dokumentów magazynowych związanych z procesem zakupu;
    • ścisła współpraca z działem księgowym i handlowym.

    Wymagania:

    • praktyczne umiejętności pracy z MS Office,
    • znajomość programu Indruk będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
    • dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność

    Mile widziane:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym;
    • Wykształcenie wyższe techniczne.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w miłej atmosferze;
    • możliwość zdobywania doświadczenia i nowych kompetencji w firmie rozwijającej nowe produkty;
    • konkurencyjne wynagrodzenie;
    • kartę Multisport;
    • ubezpieczenie na życie;
    • możliwość awansu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania dopiskiem „Pracownik administracyjno-biurowy".

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Petit Skład – Druk – Oprawa Wojciech Guz i Wspólnicy Sp. Komandytowa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.