Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Spółdzielnia Pszczelarska APIS

  • Diamentowa 23, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Diamentowa 23

Lublin

Twój zakres obowiązków

● odbieranie połączeń telefonicznych ,

● obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

● przygotowanie i wysyłka pism,

● prowadzenie kalendarza spotkań,

● planowanie i organizacja spotkań, konferencji,

● bezpośredni kontakt z klientami i przyjmowanie gości,

● komunikacja ze wszystkimi działami firmy,

● obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie

w środki spożywcze,

● obsługa urządzeń biurowych ( drukarka, skaner, fax itp.)

● obsługa stoisk promocyjnych firmy na targach i kiermaszach.

Nasze wymagania

● komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,

● dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

● dyspozycyjność,

● umiejętność pracy w zespole,

● sumienność w realizacji obowiązków ,

● pozytywne nastawienie i uśmiech,

● wysoka kultura osobista,

● dobra znajomość pakietu MS Office,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

● Pracę w zespole doświadczonych pracowników i przełożonych.

● Stabilną pracą w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej.

● Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

● Pracowniczy program emerytalny.

● Pakiet socjalny.