Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

M&A Trading SP. z o.o.O firmie

  • Magazynowa 6
    Luboń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

M&A Trading SP. z o.o.

Magazynowa 6

Luboń

Jesteśmy spółką powiązaną ze spółką brytyjską Mleczko Delikatesy LTD mającą sieć polskich delikatesów na terenie Londynu. Do naszego biura w Luboniu szukamy zorganizowanej i doświadczonej osoby w charakterze asystenta biura z rozwiniętymi umiejętnościami administracyjnymi, która wesprze pracę zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie zamówień i faktur zakupowych do system
  • Nadzór i zarządzanie stanami magazynowymi
  • Wystawianie faktur sprzedażowych, dokumentów dostawy, korekt do faktur,
  • Przygotowywanie dokumentów dodatkowych i raportów na zlecenie przełożonego
  • Odpowiadanie na telefony przychodzące i maile Wspieranie klientów i dostawców w codziennych działaniach
  • Przygotowywanie dokumentów i wykonywanie odprawy celnej przy użyciu PUESC (Platforma Usług Elektronicznych Służby Celnej)
  • Dodatkowe prace zlecone

Odpowiedni kandydat powinien posiadać:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie z odprawami celnymi będzie plusem ale nie jest niezbędne gdyż szkolenie będzie zapewnione)
  • Doskonałe zdolności organizacyjne z dbałością o szczegóły
  • Zdolność do wybrania i skupienia się na najważniejszych zadaniach
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pozytywne podejście do pracy
  • Zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
  • Doskonała znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Język angielski (mówiony i pisany) co najmniej  na poziomie komunikacyjny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Mały i przyjazny zespół od którego można się wiele nauczyć
  • Możliwość rozwoju
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne