Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - biurowy (m/k)

Grupa Autumn Care Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Starołęcka 7
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

Grupa Autumn Care Sp. z o.o. Sp.k.

Starołęcka 7

Poznań

Jesteśmy agencją pracy delegującą personel opiekuńczy za granicę.

Obowiązki:

  • obsługa administracyjna biura
  • zarządzanie bazą danych
  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów (ewidencja i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowywanie zleconej korespondencji do zleceniobiorców, urzędów i innych podmiotów)
  • archiwizacja dokumentów
  • wykonywanie zadań na zlecenie Zarządu
  • kontrola terminowości i jakości powierzonych zadań
  • odbieranie telefonów, łączenie rozmów
  • codzienne raportowanie pracy
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • wystawienia umów i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • dbanie o poprawność danych wprowadzanych do systemu
  • zgłoszenie zleceniobiorców do niemieckiego sanepidu oraz urzędu celnego (w języku niemieckim lub angielskim)
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • samodzielność
  • zaangażowanie w pracę
  • uczciwość
  • język niemiecki lub angielski na poziomie minimum B1

Ogłoszenie archiwalne