Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profectus Sp. z o.o.

  • Niezdrowice (pow. strzelecki)

    Niezdrowice (pow. strzelecki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja czynności administracyjno- biurowych

  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • prowadzenie i aktualizacja danych w systemach do zarządzania przedsiębiorstwem

  • prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej budów

  • obsługa urządzeń biurowych

  • zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie

  • przygotowywanie danych i dokumentów dla Działu Księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane budowlane lub ekonomiczne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • wysoka motywacja do pracy

  • sumienność

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialność,

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Firma budowlano - drogowa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Profectus poszukuje do swojej siedziby Niezdrowicach osoby na stanowisko: Pracownik Administracyjno-Biurowy

    Przewiń do profilu firmy