Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno- biurowy

Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Nowiny (pow. kielecki)

    Nowiny (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta- opracowywanie wniosków, zamówień i ofert handlowych

  • Sporządzanie raportów, zestawień

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Wprowadzanie danych do systemu i uzupełnianie baz danych

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Bieżąca obsługa zamówień , kontakt z klientem

  • Wysyłka towaru do klienta

  • Praca z kalendarzem

  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe

  • Umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office, w tym excel )

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność, otwartość na ludzi

  • Dobra organizacja pracy własnej , samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień i procedur zapewnienia standardów jakości ( BRC, ISO )

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego

  • System motywacyjno-premiowy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie