Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

NTG Jarosław Gaworski Sp. Komandytowa

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z biurem rachunkowym w zakresie obsługi kadr i płac dla pracowników firmy, w tym:

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników, w celu przekazania kompletnych danych do biura rachunkowego;

  • kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji kadrowej, przekazywanej do biura rachunkowego m.in. dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwolnieniem pracownika;

  • nadzór nad ważnością badań lekarskich, szkoleń BHP i innych uprawnień; kierowanie pracowników na badania, szkolenia (współpraca z lekarzem medycyny pracy oraz inspektorem BHP);

  • prowadzenie rekrutacji;

  • odpowiedzialność za proces wprowadzania i adaptacji nowych pracowników do firmy;

  • rozliczanie wyjazdów służbowych pracowników;

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, dotyczących kadr;

  • wspieranie procesu rozliczania kosztów realizowanych kontraktów, w zakresie czasu pracy pracowników;

  • prowadzenie spraw związanych z rozliczaniem floty pojazdów;

  • przygotowanie raportów na potrzeby zarządu;

  • wykonywanie bieżących spraw administracyjnych;

  • realizacja powierzonych zadań;

  • współpraca i bieżące wspieranie pozostałych działów firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • dobra organizacja pracy;

  • skrupulatność, sumienność, skuteczność i terminowość w realizacji zadań;

  • umiejętność ustalania priorytetów;

  • umiejętność samodzielnego działania;

  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;

  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office – przede wszystkim Excel);

  • gotowość do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywność;

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;

  • opieka medyczna w PZU Zdrowie;

  • możliwość skorzystania ze świadczeń zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. Projektujemy, budujemy i modernizujemy sieci ciepłownicze, gazownicze, wodociągowe, kanalizacyjne, kotłownie wodne i parowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku, różnorodność realizowanych projektów inwestycyjnych i elastyczność działania pozwalają nam na osiąganie coraz lepszych wyników. Naszym największym zasobem są ludzie, dlatego też dbamy o ich rozwój. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy ciekawe i atrakcyjne miejsce pracy. Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY

Miejsce pracy: Nysa

Przewiń do profilu firmy