Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KLINK NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

umowa o pracę
2 5003 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 5003 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lubelska 36A, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-13:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Lubelska 36A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obiegu dokumentów administracji związanej z wynajmowanymi nieruchomościami prowadzonymi inwestycjami

  • Miesięczne rozliczenia faktur czynszowych

  • Kontrola stanu zużycia i miesięczne rozliczenie mediów z najemcami

  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami i urzędami

  • Kontrola spełnienia obowiązków ustawowych oraz warunków ubezpieczeniowych

  • Obsługa najemców oraz nowych klientów

  • Kontrola stanu technicznego nieruchomości i obsługa awarii (nadzór podwykonawców)

  • Monitoring rozrachunków i należności

  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu księgowego

  • Administracyjne wsparcie pracy zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum Średnie

  • Minimum dwa lata doświadczenia związanego z administracją, nieruchomościami, księgowością, logistyką lub sekretariatem

  • Wysoka dokładność i sumienności przy wykonaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wykonywania zadań bez nadzoru

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoki poziom komunikacji w mowie i piśmie w języku polskim

  • Wysoki standard etyki biznesu

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko o wysokim stopniu rutyny i przewidywalności

  • miła atmosfera pracy

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną , która od 15 lat działa na Olsztyńskim rynku Nieruchomości komercyjnych.

Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu wynajmu szerokiej gamy lokali komercyjnych, od powierzchni biurowych i magazynów podręcznych, po magazyny wysokiego składowania oraz ekskluzywne powierzchnie w zabytkowych loftach.

Realizujemy inwestycje pod indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów i dostosowujemy obiekty wraz z rozwojem potrzeb ich działalności.

Miejsce pracy definiujemy jako środowisko, które pozwala na spełnienie własnych ambicji i daje satysfakcję z rozwoju zarówno organizacji jak i osobistego.