Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Oddział Warmińsko-Mazurski Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

3 5005 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłową i zgodną z harmonogramem realizacją działań przewidzianych w projekcie,

  • Monitorowanie przebiegu działań projektowych,

  • Dbanie o pracę i rezultaty wysokiej jakości działań realizowanych w ramach projektu,

  • Bieżąca kontrola i ewaluacja projektu,

  • Kontakt z partnerami i instytucjami publicznymi z otoczenia projektu,

  • Inicjowanie i animowanie spotkań, konferencji, debat regionalnych,

  • Nawiązywanie współpracy z instytucjami w regionie,

  • Redagowanie strony internetowej projektu i mediów społecznościowych,

  • Przygotowywanie sprawozdań miesięcznych/kwartalnych z realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji działań komunikacyjnych i promocyjnych m.in. prowadzenie profili instytucjonalnych na portalach społecznościowych, redagowanie stron internetowych, współpraca z mediami, obsługa stoisk i punktów informacyjnych,

  • Kompetencji komunikacyjnych,

  • Zdolności samodzielnej organizacji pracy,

  • Wykształcenie: politologia, stosunki międzynarodowe lub pokrewne,

  • Znajomość języków obcych,

  • Dobra znajomość programu Excel,

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w administracji lub organizowaniu debat, szkoleń lub i konferencji (także w formie zdalnej).

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stawka do uzgodnienia.

O nas

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska", organizacja od 30 lat zajmująca się pomocą Polonii i Polakom za granicą oraz Polakom wracającym do kraju, poszukuje osoby na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Praca stacjonarna w naszym biurze w Olsztynie.