Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Torpol

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego i profesjonalnego funkcjonowania biura;

  • Sporządzenie oraz wysyłanie korespondencji;

  • Rejestrowanie korespondencji w systemie elektronicznego obiegu dokumentów oraz kontrola obiegu pism w Spółce;

  • Przygotowywanie i przekazywanie zespołowi księgowemu dokumentów finansowych;

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej;

  • Prowadzenie rejestru czasu pracy pracowników, rejestru czasu pracy sprzętu

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji na budowie,

  • Sporządzanie wniosków materiałów, dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego;

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok;

  • Znajomości pakietu Office (Word, Outlook, Excel);

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie;

  • Umowę o pracę;

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Torpol

TORPOL S.A., firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Przewiń do profilu firmy