Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AGENCJA ALLIANZ OLSZTYN sp. z o.o.

1 5003 000 brutto / mies.
  • Partyzantów 14, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Partyzantów 14

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pakietu ms office

  • Obsługa skrzynki mailowej

  • Dbanie o relacje z kluczowym klientami

  • Przygotowanie ofert/kalkulacji

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość pakietu ms office

  • Zaangażowanie

  • Punktualność

  • Chęci do rozwoju i nauki

  • Umiejętność słuchania ze zrozumieniem

To oferujemy

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w branży finansowej

  • Wdrożenie do branży poprzez płatny program stażowy. Po okresie wdrożeniowym przejście na pełen etat i umowę o pracę

  • Wsparcie doświadczonych mentorów

  • Rozwój zawodowy

  • Komfortowe stanowisko pracy

  • Stałe godziny pracy (9:00-17:00 pon-pt)

  • Szkolenia w trakcie godzin pracy

O nas

Agencja Allianz Olsztyn sp. z o.o., w skali ogólnopolskiej jest jednym z pięciu kluczowych partnerów VIP Allianz Group.

Jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką oferującą kompleksowe rozwiązania dla służb mundurowych i klientów korporacyjnych.