Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SUN4YOU sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Bajkowa 127, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Bajkowa 127

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o zasoby dokumentacji

  • komplementacja dokumentacji dla inwestorów

  • przygotowanie przesyłek

  • skany dokumentów

  • telefoniczna obsługa klientów

Nasze wymagania

  • sumienność i dokładność realizacji powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu MSOffice

  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy

  • Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • liczne szkolenia

  • pracę w młodym zespole i rodzinnej atmosferze

O nas

Co kryje się pod nazwą Sun4you?

Pasja z którą od lat dzielimy się z ludźmi

Pełna gamma Eko rozwiązań dzięki którym życie staje się prostsze.

Rodzina atmosfera oraz pomocni ludzie służący swą widzą oraz doświadczeniem

Ogromna wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas wielu inwestycji.

Innowacyjność oraz rozwojowość.

Nasza Historia

Swoją przygodę rozpoczęliśmy ponad 12 lat temu, gdy stawialiśmy pierwsze kroki w biznesie. Nasza firma przeszła w tym czasie transformację, od branży elektrycznej do odnawialnych źródeł energii. Energia więc zawsze była naszym tematem przewodnim dzięki czemu byliśmy w stanie płynnie przejść do rozwiązań, które obecnie oferujemy.

Można nas opisać zdaniem:

„grupą pasjonatów, którzy dbają o środowisko, i którzy propagują zielone rozwiązania”.

Naszym głównym celem na najbliższe lata jest rozwój, który pozwoli nam na wprowadzeniu większej ilości innowacyjnych usług oraz poszerzy nasza bazę klientów.

Zespół Sun4You.

Nasz team jest mieszanką wybuchową zarówno młodych, rozwojowych oraz ambitnych ludzi przeplataną doświadczeniem i wiedzą co tworzy idealny duet.