Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Oddział Warmińsko-Mazurski Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

3 0005 500 brutto / mies.
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mile widziane umiejętności

1. Doświadczenie w przeprowadzaniu ewaluacji osiąganych rezultatów.
2. Kompetencji komunikacyjne.
3. Zdolności samodzielnej organizacji pracy.
4. Doświadczenie w pracy z osobami pokrzywdzonymi.
5. Znajomość praw człowieka.

Zakres obowiązków:
1. Odpowiedzialność za prawidłową i zgodną z harmonogramem realizacją działań przewidzianych w projekcie,
2. Wspieranie merytoryczne pracy poszczególnych osób zaangażowanych w projekt,
4. Monitorowanie przebiegu działań projektowych,
5. Dbanie o pracę i rezultaty wysokiej jakości działań realizowanych w ramach projektu,
6. Bieżąca kontrola i ewaluacja projektu,
7. Przygotowanie sprawozdań częściowych i końcowego z realizacji projektu.
8. Kontakt z partnerami i instytucjami publicznymi z otoczenia projektu.

Forma zatrudnienia:
Praca na umowę o pracę na czas trwania projektu z możliwością przedłużenia.
Stawka do uzgodnienia.

Oferujemy:

Umowa o pracę

Możliwość rozwoju

Możliwość wyjazdów zagranicznych

Wyzwania

Ogłoszenie archiwalne