Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

All-tax Wioletta Pawelus

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Księdza Konstantego Damrota 7

Opole

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kalkulacji i rozliczeń podatkowych,

  • przygotowywanie wniosków i pism,

  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z urzędami,

  • obsługę klienta stacjonarnego, infolinii, poczty elektronicznej,

  • współpracę z Punktami Obsługi Klienta,

  • obsługa naszego systemu informatycznego CRM.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, w tym licencjat (preferowany kierunek ekonomiczny, rachunkowość, finanse) lub średnie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • chęć do pracy, doświadczenie nie jest wymagane,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w młodym zespole specjalistów,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • system premiowy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

  • pracę w dużej, szeroko rozpoznawalnej firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz komfortowe warunki pracy.

O nas

ALL-TAX już od ponad 15 lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu zwrotu podatku z zagranicy Polakom przebywającym i pracującym poza granicami kraju. Wieloletnie doświadczenie i kompetentne podejście do każdej powierzanej sprawy pozwala nam rozliczyć podatki z zagranicy w możliwie najkrótszym terminie z takich państw, jak Austria, Belgia, Holandia, Niemcy, Norwegia i Wielka Brytania. Z naszym biurem zwrot podatku z zagranicy ogranicza się do minimum formalności i maksymalnej oszczędności czasu dla naszych Klientów.