Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

BESTINCARE sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Marii Konopnickiej 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem niemieckim w języku niemieckim (telefon, e-mail)

  • wprowadzanie danych do systemu

  • współpraca z działem rekrutacji

Nasze wymagania

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie- WARUNEK OBLIGATORYJNY

  • umiejętność pracy w zespole

  • konsekwencji w dążeniu do celu

  • dyspozycyjności i elastyczności

  • umiejętności podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • młody i serdeczny zespół, dla którego ważne są dobre relacje w pracy

  • stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Dlaczego warto pracować u nas?

  • jesteśmy małą firmą, dlatego Twoja kreatywność i Twoje zdanie jest dla nas ważne, nie jesteś kolejnym numerem na liście płac a członkiem zespołu

  • jasno stawiamy oczekiwania - nie musisz się domyślać, za co jesteś odpowiedzialny

O nas

Nasza firma działa na opolskim rynku od ponad 3 lat, właśnie się rozwijamy i szukamy kolejnej osoby do zespołu.

Zajmujemy się kontaktami z naszymi niemieckimi kontrahentami w zakresie opieki nad osobami starszymi.