Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PROFICAREPLUS sp. z o.o.

3 0105 500 brutto / mies.
  • Opolska 3, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Opolska 3

Opole

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA :

Praca biurowa

Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa personelu opiekuńczego

Zawieranie umów z opiekunkami oraz sprawowanie nad nimi nadzoru

Ścisła współpraca z koordynatorami po stronie polskiej oraz ukraińskiej

Aktualizowanie informacji

Zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych

Prowadzenie korespondencji i rozmów z personelem opiekuńczym

Rozwiązywanie różnorodnych problemów i wsparcie opiekunek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielna organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w biurze oraz niezbędne narzędzia do pracy/m.in. komputer, telefon/

  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole oraz wsparcie zespołu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie

  • Codzienny kontakt z żywym językiem ukraińskim

  • Umowę zlecenie , możliwość umowy o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Pracę w godzinach od 8:00 do 16:00

  • Wynagrodzenie: 3010 -5500 pln brutto + premie

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem usług opiekuńczych w Niemczech. W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukujemy pracowników zainteresowanych pracą do biura w Opolu