Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Link2work Sp. z o.o.

  • Krawiecka 74, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krawiecka 74

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych i kontakt z kandydatami chętnymi do pracy

  • Prace biurowe i administracyjne

  • Wprowadzanie danych i zarządzanie bazą kandydatów

  • Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń o pracę

  • Publikowanie postów na potrzeby social media

  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. ukraińskiego w mowie i piśmie oraz j. polskiego

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Samodzielność, staranność, dobra organizacja pracy

  • Znajomość narzędzi MS Office i obsługi komputera

  • Mile widziana umiejętności legalizacji pobytu i zatrudnienia obcokrajowców na terytorium Polski

To oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Elastyczność w zakresie wymiaru czasu pracy - wymiar czasu pracy ustalany indywidualnie z kandydatem/kandydatką

  • Zarobki uzależnione od efektów pracy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Szansę dalszego rozwoju wewnątrz firmy

O nas

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.