Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA PODATKOWA ANNA KŁOSOWSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Marii Konopnickiej 4

Opole

Twój zakres obowiązków

Pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny m.in. za:

· sporządzanie deklaracji podatkowych do zagranicznego urzędu skarbowego w Niemczech, Austrii, Belgii,

· wypełnianie wniosków dot. zasiłków rodzinnych,

· telefoniczną oraz pisemną komunikację z urzędami zagranicznymi,

· tłumaczenia pism niemieckojęzycznych.

Nasze wymagania

Wymagania:

- biegła znajomość j. niemieckiego,

- dobra znajomość obsługi komputera i programów Pakietu Office,

- dyspozycyjność,

- szybkie przyswajanie wiedzy,

- otwartość na zmiany,

- dokładność,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

- umiejętność pracy z ludźmi,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w rozliczaniu podatków niemieckich/ belgijskich/ austriackich,

- doświadczenie w prowadzeniu spraw socjalnych z Niemiec (zasiłki rodzinne, dodatki, etc.),

- znajomość prawa podatkowego w Niemczech.

To oferujemy

  • wstępne szkolenie,

  • umowę o pracę,

  • wsparcie merytoryczne,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w zgranym zespole

O nas

Jesteśmy firmą wspierającą ludzi pracujących poza granicami swojego kraju w sprawach urzędowych. Specjalizujemy się w usługach socjalnych i podatkowych. Początki naszej działalności sięgają 1999 roku. Obsługujemy takie kraje jak: Holandia, Niemcy, Anglia, Belgia, Austria, Dania, Irlandia.

Naszym priorytetem jest to, aby realizowane z naszą pomocą sprawy doprowadziły do wydania szybkich decyzji urzędowych uwzględniających możliwie najwyższe korzyści finansowe (np. zwrot z podatku, świadczenia socjalne, dodatki) lub pozafinansowe (np. zezwolenia, zwolnienia, certyfikaty).