Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Alter - Szkoła Angielskiego

22,0023,00 brutto / godz.
  • Ozimska 48, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 10:00-18:00, 11:00 - 20:15
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Ozimska 48

Opole

Twój zakres obowiązków

Jeśli chcesz pracować w firmie, która zmienia świat na lepsze; która przełamuje schematy nauczania i która poprzez naukę języka angielskiego pomaga Polakom zdobywać świat – dołącz do nas !

Co będziesz robić:

➡️rozmawiać telefonicznie z osobami zapisującymi się na lekcje próbne

➡️na bieżąco obsługiwać naszych klientów (wystawianie faktur, rozliczenia, przekładanie zajęć, zapisy, testy)

odpisywać na maile po polsku i po angielsku

obsługiwać anglojęzycznych lektorów z całego świata (grafik, godziny pracy, zgłaszanie nowych kursantów) – pisemnie

rozmawiać przez telefon z polskimi klientami

pracować w środowisku gdzie dzieje się kilka rzeczy naraz i praca zespołowa jest kluczem do uniknięcia chaosu 😉

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy:

  • wykształcenia średniego / w trakcie studiów

  • angielskiego na poziomie co najmniej A2 w pisaniu i czytaniu

  • świetnej obsługi komputera

  • samodyscypliny i umiejętności prioretyzacji zadań

  • perfekcyjnej znajomości polskiego

  • umiejętności pracy w zespole

  • że nie boisz się rutyny i tego że dni są do siebie podobne

  • i jeszcze tego, że lubisz się śmiać

To oferujemy

  • godziny pracy: pon-pt 11.00-20.15 – elastyczny grafik, do wyboru 20-40 godzin w tygodniu.

  • miejsce pracy: ul.Ozimska/Katowicka, Opole

  • umowa zlecenie: 2000-4000zł brutto

  • 22*-23zł/godz brutto (stawka dla studenta) *pierwszy miesiąc 22zł/h, potem 23zł+

  • Po 2 miesiącach pracy – zajęcia z języka angielskiego.

O nas

Alter to internetowa szkoła języka angielskiego.

Więcej na: www.alter.edu.pl

Zakończenie rekrutacji: 19 sierpień 2022

Rozpoczęcie pracy: 22 sierpień 2022