Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Centrum Językowo – Edukacyjne w Opolu

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:12:00 - 20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa Sekretariatu oraz kontakt z rodzicami i kursantami,

  • zapisy nowych uczniów oraz prezentowanie oferty,

  • samodzielna realizacja zleconych zadań,

  • pomoc w realizacji i udział w eventach firmowych i marketingowych,

  • bezpośredni kontakt z innymi pracownikami szkoły,

  • wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu firmy.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy, dokładność i uczciwość,

  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,

  • kreatywność i pozytywne podejście do życia,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziane znajomość programu graficznego oraz obsługa social media,

  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2,

  • mile widziany status studenta.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy z możliwościami rozwoju i przyszłego awansu,

  • praca na 6 lub 8 godzin dziennie,

  • umowa zlecenia lub umowa o pracę,

  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy.

O nas

Centrum Językowo – Edukacyjne w Opolu poszukuje pracownika administracyjno-biurowego.