Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

W4P sp. z o.o.

  • Konotopska 4, Ożarów Mazowiecki
    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Konotopska 4

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie na język niemiecki:

  • CV kandydatów do pracy w Niemczech

  • Dokumentów/kwestionariuszy związanych z kwestiami organizacyjno-urzędowymi dotyczącymi pracowników Work4People oddelegowanych do Niemiec

  • Informacji/maili otrzymywanych od kontrahentów, właścicieli wynajmowanych w Niemczech mieszkań, urzędów niemieckich.

  • Kontakty:

  • z niemieckimi urzędami meldunkowymi w celach meldunkowych pracowników Work4People

  • Kontakty z właścicielami wynajmowanych w Niemczech mieszkań dla pracowników Work4People

  • Wyszukiwanie na rynku niemieckim mieszkań dla pracowników Work4People:

  • Wyszukiwanie ofert wynajmu mieszkań w Internecie

  • Rezerwacja mieszkań

  • Kwestie organizacyjne związane z zamieszkaniem pracowników Work4People w wynajmowanych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min B2) umożliwiająca swobodną komunikację z niemieckojęzycznymi klientami/urzędami itp.

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci studiów zaocznych/wieczorowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel, Power Point)

  • Pozytywne, optymistyczne i przyjazne nastawienie do otoczenia

  • Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy biurowej/administracyjnej

  • Doświadczenie w branży HR

To oferujemy

  • Praca biurowa w małym, przyjaznym i pozytywnie usposobionym Zespole HR :-)

  • Elastyczne godziny pracy. Praca od poniedziałku do piątku. Godzina startu i końca dnia pracy do ustalenia z Kandydatem

  • Możliwość pracy zdalnej w ustalonych 2-uch dniach tygodnia

  • Wymiar czasu pracy od 0,5 do 1 etatu, do ustalenia z Kandydatem

  • Wynagrodzenie do negocjacji. Powiedz, co potrafisz, a my zaproponujemy Ci konkurencyjne zarobki!

  • Niezbędne narzędzia pracy, telefon i laptop

O nas

Work4People to międzynarodowa agencja pracy. Współpracujemy z firmami z branży technicznej, produkcyjnej i logistycznej, które prowadzą działalność na terenie Niemiec.