Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

FarmepoO firmie

  • Piła
    Piła, wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie koordynatorów badań klinicznych przy codziennej pracy
  • prowadzenie komunikacji elektronicznej/telefonicznej z klientami firmy
  • administrowanie dokumentami i systemami elektronicznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Sumienność i rzetelność w pracy z dokumentami
  • Wysoka komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera
  • Zaangażowanie i inicjatywa w aktywnościach zawodowych
  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B1
  • Jako dodatkowy atut spostrzegamy prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy (wymiar około 1/2 etatu)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży medycznej
  • Udoskonalenie umiejętności interpersonalnych i rozwój własny
  • Aktywne uczestnictwo w bieżących szkoleniach firmowych
  • Perspektywę awansu najlepiej sprawdzającym się kandydatom i kandydatkom

Pracownik administracyjno-biurowy, Piła