Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

MACHINEPORTAL.COM sp. z o.o.

  • Płock, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeśli szukasz pracy, w której możesz rozwijać swoje kompetencje oraz nabywać nowe, zapraszamy do naszego zespołu. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, zajmująca się rozwojem globalnej platformy e-commerce z siedzibą w Płocku.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-prawnych

Do głównych zadań będzie należało:

Zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – prawnych
  • Obsługa i weryfikacja umów, przygotowywanie uwag i zastrzeżeń do umów z kontrahentami, przy ścisłej współpracy z działem prawnym
  • Współpraca z biurem księgowym, przygotowywanie dokumentów
  • Organizacja obiegu dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentów, prezentacji, zestawień oraz raportów
  • Organizowanie usług i zakupów na potrzeby administracyjne biura
  • Negocjacje umów, współpraca z dostawcami usług
  • Organizacja podróży służbowych oraz przygotowanie podsumowań
  • Pomoc przy procesie onboardingu nowych pracowników
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami organizacji

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość MS Office
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju swoich kompetencji w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Dobrą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Machineportal.com Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 84 b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Machineportal.com Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 84 b (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne