Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CoachIntent Karina Idzińska

3 2004 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klientów

  • Realizacja działań w zakresie back office

  • Dwie opcje godzinowe: pn-pt 8-16 lub popołudniowe

Nasze wymagania

  • Wielozadaniowość (to ważne!)

  • Status studenta (dzienny lub zaoczny, wymagany)

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni

  • Szukamy osoby z dużą biegłością w zakresie obsługi komputera i swobodą w poruszaniu się po aplikacjach/systemach, szybko chłonącej nową wiedzę i świetnie odnajdującą się w dynamicznym, szybko działającym środowisku. Często będziesz miał/a do wykonania samodzielne zadania wymagające koordynacji kilku czynności, więc wielozadaniowość musi być Twoją domeną.

To oferujemy

  • Ciekawą, unikalną pracę

  • Zdalną pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Wyposażenie stanowiska pracy

  • Świetną atmosferę w młodej firmie

O nas

Cała Polska - miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Jesteśmy siecią serwisową w nowoczesnym wydaniu - klienci umawiają się on-line z samodzielnym wyborem terminu wizyty fachowca. Dowozimy nasze usługi jak pizzę - nawet w 30 minut. Działamy pod marką usterka.pl.

Dbamy o utrzymanie sprawności obiektów, biur, sieci handlowych i usługowych, galerii i innych powierzchni. Praca w młodym, dynamicznym zespole, który każdego dnia rozwija nasz produkt na jeszcze wyższy poziom.