Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

FUNDACJA ADRA POLSKA

  • Podkowa Leśna

    Podkowa Leśna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja usług integracyjnych i wsparcia socjalnego,

  • realizowanie działań i integracyjnych dla cudzoziemców,

  • udział w organizacji i kierowanie pracą zespołu,

  • pomoc cudzoziemcom w kontaktach m.in. z: instytucjami państwowymi, organizacjami pozarządowymi, szkołami, placówkami służby zdrowia,

  • współpraca z właściwymi organami administracji publicznej i samorządowej, między innymi: Ośrodkami Pomocy Społecznej, Centrami Pomocy Rodzinie, Urzędem ds. Cudzoziemców,

  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi aktywnymi w obszarze integracji cudzoziemców,

  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi aktywnymi w obszarze pomocy humanitarnej,

  • powadzenie dokumentacji projektu i beneficjentów,

  • współpraca z zespołem fundacji,

  • Umowa w zależności od preferencji kandydata

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, międzykulturowe, prawne,

  • doświadczenie w pracy na rzecz migrantów i uchodźców

  • znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów

  • Możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy

  • Umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną w zależności od oczekiwań kandydata,

O nas

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009.