Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

EVITRON sp. z o.o.

3 9007 300 brutto / mies.
  • Tanowska 18, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Tanowska 18

Police

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój Systemu Zarządzania Jakością według wymagań systemu jakości wg ISO 9001 / IATF 16949;

  • Prowadzenie wewnętrznych audytów procesu oraz wykonywanie wszelkich czynności udoskonalających;

  • Nadzorowanie audytów zewnętrznych oraz audytów klientów;

  • Przeprowadzanie przeglądów systemu zarządzania jakością;

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji przygotowania produkcji oraz procesów produkcyjnych;

  • Wykonywanie analizy FMEA, APQP, MSA;

  • Nadzór nad jakością w procesach produkcyjnych;

  • Przygotowywanie planów kontroli wytwarzanych wyrobów, Flow Chartów i dokumentacji procesu wytwarzania;

  • Rejestrowanie trendów i nadzorowanie wskaźników (KPI) w różnych procesach organizacji;

  • Projektowanie i nadzorowanie spełniania wymogów technicznych klientów;

  • Kontakt z klientem odnośnie rozwiązywania problemów jakościowych i kontrolowania reklamacji, nadzorowanie procesu reklamacyjnego dla odbiorców, przygotowywanie raportów 8D;

  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP;

  • Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania;

  • Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywności z wykorzystaniem metody Lean Manufacturing;

  • Kontakt i współpraca z dostawcami, podwykonawcami;

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz zakładu;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale jakości, w firmie produkcyjnej, minimum 2 lata;

  • znajomość języka angielskiego, na poziomie pozwalającym na komunikację na poziomie podstawowym;

  • mile widziana znajomość DFMEA i PFMEA, Control Plan w praktyce;

  • mile widziana znajomość MSA

  • mile widziana znajomość SPC

  • mile widziana praktyczną znajomość zagadnień APQP, PPAP, 8D, 5 Why, Diagram Ishikawa

  • znajomość programów MS Excel, PowerPoint, Outlook

  • mile widziana znajomość norm ISO 9001

  • asertywność, decyzyjność, duża odpowiedzialność za produkty i procesy oraz dbanie o wysoką jakość wykonywanych obowiązków

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego;

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • liczne szkolenia oraz wsparcie doświadczonego zespołu;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników;

O nas

Evitron to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w produkcji magnesów o osnowie polimerowej, systemów czujników magnetycznych oraz we wszelkich procesach związanych z wytwarzaniem form wtryskowych i narzędzi. O wysoką jakość produktów i indywidualne podejście do każdego projektu dba zespół doświadczonych inżynierów, którzy w dziedzinie magnesów polimerowych specjalizują się od 15 lat, a od ponad dwóch dekad zajmują się wytwarzaniem form wtryskowych.

Projektujemy i dostarczamy rozwiązania magnetyczne dla większości branż, w których magnesy polimerowe znajdują swoje zastosowanie. Doświadczenie zdobywaliśmy w realizacji projektów dla firm z Polski i różnych części świata. Z sukcesami współpracujemy z klientami z Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Rumunii, Czech, Turcji, Bułgarii, USA, Indii, Chin, Korei Południowej i Japonii.