Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

POL-SERVICE EXPO Zbigniew Nobik

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Książęca 1

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Prowadzenie bieżących spraw związanych z wyjazdami zagranicznymi

ekip montażowych

• Prowadzenie dokumentacji wymaganej przy wyjazdach za granicę

• Rezerwowanie hoteli dla pracowników

• Współpracę z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość branży targowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz zaangażowania

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w godzinach 08:00-16:00 lub umowa zlecenie i uzgodnione godziny pracy

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się zabudową stoisk targowych na terenie kraju i za granicą.