Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

HALFEN sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Przygotowywanie zestawień, tabel
  • Wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach
  • Praca z dokumentem

Nasze wymagania

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładność, koncentracja na szczegółach,
  • Znajomość Excel
  • Minimalna podstawowa znajomość zagadnień finansowych
  • Proaktywna postawa
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • praca w przyjaznym zgranym zespole
  • możliwość dopasowania godzin
  • ciekawa praca z możliwością rozwoju

O nas

Projektujemy i produkujemy innowacyjną technologię łączenia, mocowania i kotwienia. Od bezpiecznego obchodzenia się z prefabrykowanymi elementami betonowymi i połączeniami z betonu wysokogatunkowego, po podparcie fasad architektonicznych i innowacyjne sposoby poprawy wydajności termicznej i akustycznej, jest niewiele obszarów konstrukcji, których nie poprawiają nasze rozwiązania konstrukcyjne. Oprócz konstrukcji nowych budynków, nasze kompetencje obejmują systemy napraw konstrukcyjnych i elastyczne systemy ramowe do zastosowań przemysłowych.

Pracownik administracyjno-biurowy, Poznań