Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DC Finanse Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Śniadeckich 15, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Śniadeckich 15

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • przygotowywanie koszyka przelewów,

  • współpraca z zarządem oraz z klientami,

  • uzupełnianie umów, zestawień, przygotowywanie pism,

  • wystawianie faktur,

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

  • obsługa systemów CRM,

  • archiwizacja dokumentów,

  • obsługa zamówień biurowych,

  • organizacja spotkań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie obsługi sekretariatu lub doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

  • dyspozycyjność 4 lub 5 dni w tygodniu,

  • status studenta studiów magisterskich – mile widziany,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • własny samochód – mile widziany

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmę,

  • przyjazne środowisko nastawione na osiągniecie sukcesu,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

O nas

DC Finanse sp. z o.o. jest biurem rachunkowym, które stawia sobie za cel dołączenie do grupy najlepszych podmiotów obsługujących spółki od strony księgowej, kadrowej oraz od strony controlingu. Od 2015 roku sukcesywnie budujemy nasz zespół, który jest dla nas najważniejszą inwestycją co przekłada się na fakt iż obsługujemy co raz większych klientów i rozwiązujemy coraz trudniejsze problemy. Krok po kroku zmierzamy do miejsca, w którym chcemy się znaleźć w przyszłości.