Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SOLARIKA SP.Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji montażowej

  • Tworzenie wizualizacji instalacji fotowoltaicznych

  • Zgłaszanie instalacji do operatorów sieci dystrybucyjnych

  • Zgłoszenia instalacji do Straży Pożarnej

  • Składanie wniosków o dotacje

  • Inne prace administracyjno- biurowe

  • Ścisła współpraca z działem administracji oraz technicznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Wysokich kompetencji w zakresie obsługi Klienta z naciskiem na świetną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office( Exel, World, Power Point)

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz zaangażowanie

  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do zadań

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych/ projektowych

To oferujemy

  • Stabilna praca stacjonarna na pełny etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji/umiejętności i zaangażowania w pracę

  • Godziny pracy: 8.00-16.00 lub 9.00-17.00

  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy w zgranym i wspierającym się zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego przez realizację ciekawych zadań i uczestnictwo w różnorodnych projektach

  • Pracę w młodym zgranym zespole

  • Pyszną kawkę w doborowym towarzystwie :)

O nas

Solarika to firma z siedzibą w Poznaniu, która zajmuje się sprzedażą i montażem profesjonalnych instalacji fotowoltaicznych. Aktualnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce.

Kilka słów o nas:

• Jesteśmy regionalną firmą z 3 letnim doświadczeniem na rynku PV.

• Stawiamy na jakość i dużą wiedzę

• Mamy własny magazyn i dostępność komponentów w atrakcyjnych cenach.

• Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy korporacją – szukamy osób, które wzmocnią naszą firmę.

• Patrzymy w przyszłość – pracujemy nad możliwościami sprzedaży rozwiązań przyszłości: ekologiczne ciepło, eletromobilność, smartdom.