Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Granimex Sp. J.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kamienna 7, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kamienna 7

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja obrotu dokumentów (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur)

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych;

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów

  • Organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze

  • Nadzór nad realizacją umów i zleceń

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie;

  • Systematyczność, rzetelność i dokładność;

  • Wysoka kultura osobista, otwartość oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Sprawna obsługa programów pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Otwartość na nowe zadania;

To oferujemy

  • Pomoc zdobycia doświadczenia w powyższych wymaganiach;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy;

Firma Granimex od 1990 roku zajmuje się uzdatnianiem wody oraz techniką basenową. Specjalizujemy się w aplikacjach komercyjnych (wodociągi, szpitale, hotele) i przemysłowych (każdy przemysł wykorzystujący wodę).

Przewiń do profilu firmy