Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AC Telekontrakt PHU Sp.J.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jackowskiego 34

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac biurowo-administracyjnych

  • wystawianie faktur, a także dbałość o ich terminową płatność

  • bieżąca obsługa programu Enova 365

  • przygotowywanie ofert telefonicznych oraz mailowych

  • przyjmowanie zleceń serwisowych oraz organizowanie harmonogramu pracy serwisu

  • okresowe przygotowywanie raportów i zestawień sprzedaży

Nasze wymagania

  • obsługa pakietu MS Office

  • szybka i sprawna obsługa komputera

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy z klientem

  • sumienność i pracowitość

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

Nasza firma od ponad 30 lat działa w branży techniki biurowej. Choć siedziba AC Telekontrakt znajduje się w Poznaniu, to usługi świadczymy dla Klientów na terenie całego województwa. Jako autoryzowany dealer i serwis wiodących producentów urządzeń biurowych takich jak Canon – prowadzimy sprzedaż, dzierżawę oraz serwis urządzeń wielofunkcyjnych i innych produktów. Naszym Klientom oferujemy m.in. kserokopiarki, drukarki, plotery i niszczarki