Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AT RoAd Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność i dbałość nad obiegiem dokumentacji firmowej

  • Wsparcie działów księgowego i operacyjnego firmy

  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie biura

  • Akceptacja i rejestracja zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność i systematyczność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Obowiązkowość, sumienność, dokładność i elastyczność,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Obsługa poczty elektronicznej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Długofalową współpracę (nie szukamy osób na miesiąc czy dwa!)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, mającym swoja siedzibę w Poznaniu. Na rynku usług logistycznych działamy nieustannie od lat 90-tych, a naszym głównym celem jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie naszych klientów.

Podczas realizacji naszych celów zawsze na pierwszym miejscu stawiamy atmosferę pracy oraz rozwój osobisty naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy